25 راه سریع SEO که برای تمام سایت ها مناسب است!

بخش: خانه بهینه سازی موتورهای جستجوگر 1604 بار مشاهده شده پنجشنبه ۲۳ آذر ۹۶ 0 نظر ارسال شده
25 راه سریع SEO که برای تمام سایت ها مناسب است!

شروع کار با SEO, کسب و کاری چالش بر انگیزاست. مکان های مختلفی برای دیدن وجود دارند و بسیاری از افراد مشاوره های مختلفی را ارائه می دهند که می تواند برای تصمیم گیری جهت یافتن روشی مناسب گیج کننده باشند!

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که این روند سال ها طول می کشد تا همه چیز مرتب شود. اما بهینه سازی تنها در یک مورد خلاصه نمی شود. امروز قصد داریم برخی از موردهای سریع و آسان را توضیح دهیم که می توانند وب سایت شما را برای سرعت و SEO بهتر کند! 

۱- ساختار ناوبری

ساختار ناوبری یکی از مهم ترین عامل ها محسوب می شود، بنابراین یک مکان عالی برای شروع است. اساسا، ناوبری اصلی باید دسترسی سریع به تمام صفحات مهم در یک وب سایت را فراهم کند و همچنین بیشترین قدرت و تمرکز را بر روی این صفحات قرار دهد!

مقاله مربوط به ساختار سایت و ناوبری را مشاهده کنید تا اطلاعات کاملی در این رابطه بدست آورید.

۲- HrefLang

امروزه داشتن چندین زبان برای یک وب سایت امر معمول و حیاتی محسوب می شود. اما اغلب اینکار منجر به تکراری شدن محتوا می شود. با استفاده از تگ Href Lang می توانید به گوگل بگویید که این صفحه تنها نسخه ای با زبان دیگر می باشد و کپی برداری نیست!

۳- Rel Canonicals

در واقع Canonical ها واقعا مفید هستند! آنها در زمانی که افراد برای مثال یک اسلش یا "www" را در URL فراموش می کنند به گوگل نسخه صحیح صفحه ایندکس را نشان می دهند. با این حال، می توانید از آن برای مجبور کردن Google به خزیدن بر صفحاتی که می خواهید استفاده کنید، مانند خزیدن در صفحات دسته بندی ثابت به جای صفحات محصول موقت استفاده نمایید.[Canonical]

گروه تحقیقات سافت اسکیل
گروه تحقیقات سافت اسکیل

گروه تحقیقات سافت اسکیل به منظور افزایش سطح دانش جامعه، سعی در ترجمه، تالیف و تولید محتوای با کیفیت در زمینه های مختلف نرم افزاری دارد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...