تکنولوژی هایی که احتمالا در سال 2018 می میرند!

بخش: متفرقه 357 بار مشاهده شده شنبه ۱۶ دی ۹۶ 0 نظر ارسال شده
تکنولوژی هایی که احتمالا در سال 2018 می میرند!

این برنامه ها، شرکت ها و دستگاه ها خیلی بلند پروازی کرده اند. اما با آمدن تکنولوژی grim reaper استفاده از آن ها ادامه نخواهد داشت.

دنیای تکنولوژی درست همانند طبيعت عمل می کند: انتخاب طبيعی نامناسب را از طریق سرما از بین می برد. عادات خرید، رفتار کاربر، گرایش های اجتماعی و پیشروی نوآوری های تکنولوژیک همواره شکست و  دسته ای از محصولات ، شرکت ها و روندهای منسوخ شده و قدیمی را نابود می کند. این امر می تواند توسط چکش منسوخ شده یا به عنوان ورودی جدید به موزه شکست خورده ها افزوده شده باشد ، اما برای بعضی از تکنولوژی ها، تنها شامل زمان مرگ است.

قصد ما پیش بینی رخ دادهای این نظیر فناوری ها در سال آینده است اما این کار  همیشه درست انجام نمی شود.  بیایید نحوه بررسی کنیم آن ها را مشاهده کنیم:

1- GoPro

GoPro شاید کاملا نمیرد. GoPro همچنان دوربین های جدیدی مانند Hero 6 ( در آمازون  496،99$) را منتشر می کند، اما سهام این شرکت وارد همان چیزی شده است که به نظر می رسد مارپیچ طولانی و آرام مرگ باشد.

2- Android Wear

Android Wear کاملا نخواهد مرد! اما با تواجه به شرایط موجود و شرایط پیش رو, Android Wear ممکن است آینده ای تیره داشته باشد، اما این روند شامل مرگ نمی باشد.

3- تلفن های ویندوزی یا Windows Phones

خدا رحمتشون کنه. این تلفن های همراه همین حالا هم از رده خارج محسوب میشند. اما یک سری تکاپوها از سمت ردموندی های مشاهده می شود که نشان می دهد مایکروسافت قصد دارد تا Windows Phoneها را به نوعی دیگر زنده کند.

4- Twitter، Inc

جهنمی برای توییتر! توییتر همچنان پول زیادی را از دست می دهد و نمی تواند خود را به طور صحیح اجرا کند، اما به لطف Tweeter-in-Chief ، تبدیل به منبعی اعتیاد آور شده که نمی توانیم از آن دست بکشیم.

5- برند Galaxy Note

دوباره اشتباه. سامسونگ به طرز شگفت انگیزی از Samsung Galaxy Note 8  ($ 929.99) رونمایی نمود. در حالی که استقبال از آن به حدی نیست که واقعا مورد انتظار باشد.

6- Barnes و Noble Nook

به هر حال، خط تولید آمازون تا به حال به اندازه کافی در Nook قرار نگرفته است. B & N پیش از این در سال های اخیر اعلام کرد که 50 دلار از تبلت های جدیدش را در این فصل از تعطیلات  Nook GlowLight 3s عرضه می کند. 

7- YouTube Red

این ابزار یوتیوب هنوز درحال تلاش و تقلا می باشد اما بعید است که به موفقیت خاصی برسد. 

8- Google Cardboard

تقریبا از بین رفته است. هدست واقعیت افزوده گوگل از طریق DIY همچنان در دسترس است، اما گوگل بیشتر بر روی فروش 83.35 دلاری در آمازون تمرکز کرده است. رقابت آنها با محصول مایکروسافت شروع شده است و به نظر میرسد موفقیت از آن محصول ماکروسافت باشد.

9-  مدیریت مریسا مایر به عنوان مدیر عامل

این یکی همین حالا هم اتفاق افتاده است و مدیریت مریسا مایر بر یاهو تمام شده است.

10- اینترنت اکسپلورر

IE هنوز از لحاظ فنی وجود دارد، اما مایکروسافت Edge مرورگر پیش فرض ویندوز می باشد. و انتظار می رود که طی ماه های آینده بطور کامل حذف شود.

11- iPhone X

این مرگ موقتی خواهد بود. ارایه iPhone X توسط اپل علاوه بر پیچیدگی های بالای تولید آن, باعث بروز مشکل در فروش سایر محصولات شرکت شده است و به احتمال زیاد اپل بطور موقت تولید آنرا متوقف کند.

 

گروه تحقیقات سافت اسکیل
گروه تحقیقات سافت اسکیل

گروه تحقیقات سافت اسکیل به منظور افزایش سطح دانش جامعه، سعی در ترجمه، تالیف و تولید محتوای با کیفیت در زمینه های مختلف نرم افزاری دارد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...