تلگرام کلاینت رسمی خود با نام Telegram X را با قابلیت های آزمایشی ارائه کرده است

بخش: متفرقه 206 بار مشاهده شده شنبه ۷ بهمن ۹۶ 0 نظر ارسال شده
تلگرام کلاینت رسمی خود با نام Telegram X را با قابلیت های آزمایشی ارائه کرده است

تلگرام X یک نسخه از کلاینت های تلگرام می باشد که تنها نسخه رسمی از این کلاینت ها است و علاوه بر دارا بودن سرعت بسیار بالا و کارایی بسیار عالی، شامل برخی از قابلیت های آزمایشی از تلگرام می باشد که در نسخه های آینده تلگرام ارائه خواهند شد.

تلگرام با توجه به بروزرسانی های متعددی که ارائه می کند و همچنین تمرکز بر روی امنیت توانسته است محبوبیت بالایی را پیدا کند و بسیاری از کاربران برای استفاده از امکانات جذاب ارائه شده توسط تلگرام به سمت این نرم افزار روی بیاورند.

به همین منظور تلگرام نیاز داشته تا همواره ابزارهای جدید خود را در یک محیط واقعی تست کند که برای آن تلگرام X را ارائه کرده است.

Telegram X در واقع نسخه ای است از Challegram که با توجه به شواهد موجود، توسط تیم فنی تلگرام تصاحب شده است و قرار است از این به بعد امکاناتی که قرار است در نسخه اصلی تلگرام منتشر شوند در این نسخه تست و مورد آزمایش قرار گیرند.

telegram x ui

شما می توانید از طریق استورهای مختلف به دانلود و نصب telegram x اقدام کنید. این نسخه از تلگرام به مراتب از نسخه اصلی تلگرام سریعتر و سبک تر می باشد و همچنین در حال حاضر امکاناتی نظیر رابط کاربری شب، پیش نمایش  چت ها و برخی موارد دیگر در آن منتشر شده است که در آینده بر روی تلگرام قرار خواهد گرفت.

گروه تحقیقات سافت اسکیل
گروه تحقیقات سافت اسکیل

گروه تحقیقات سافت اسکیل به منظور افزایش سطح دانش جامعه، سعی در ترجمه، تالیف و تولید محتوای با کیفیت در زمینه های مختلف نرم افزاری دارد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...