آموزش رفع خطا Too Many Redirects در وردپرس

بخش: توسعه وب 142 بار مشاهده شده یکشنبه ۵ آذر ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع خطا Too Many Redirects در وردپرس

صفحه نمایش سفید مرگ، خطای سرور داخلی و برخی دیگر از خطاهای معمول وردپرس می توانند برای کاربران جدید استرس آور باشند. به تازگی یکی از کاربران ما به خطا " Too Many Redirects" در وردپرس اشاره نموده است. این یک مشکل رایج است که کاربران وردپرس ممکن است با آن رو به رو شوند. در این مقاله، به نحوه رفع خطا Too Many Redirects در وردپرس می پردازیم.

ادامـه مطلب

آموزش رفع خطای 403 Forbidden در وردپرس

بخش: توسعه وب 273 بار مشاهده شده دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع خطای 403 Forbidden در وردپرس

آیا با خطای 403  Forbiddenدر سایت وردپرسی خود رو به رو شده اید؟ این یکی از بدترین خطاهایی است که می تواند برای مبتدیان اتفاق بیوفتد. در این مقاله به شما نحوه رفع آسان خطای 403 Forbidden در وردپرس را نشان خواهیم داد.

ادامـه مطلب

نحوه رفع خطاهای خوراک RSS در وردپرس

بخش: توسعه وب 150 بار مشاهده شده دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
نحوه رفع خطاهای خوراک RSS در وردپرس

آیا با خطای خوراک  RSS در سایت وردپرسی مواجه هستید؟ به تازگی یکی از خوانندگان ما دربارۀ چگونگی اصلاح خطاهای خوراک  RSS  در وردپرس سوال نموده است. انواع مختلفی از خطاهای خوراک RSS وجود دارد و آنها می توانند از طریق تغییرات در افزونه ها و قالب ها ایجاد شوند. در این مقاله به شما نحوه یافتن و رفع خطاهای خوراک RSS  در وردپرس را نشان می دهیم.

ادامـه مطلب

آموزش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل در وردپرس

بخش: توسعه وب 330 بار مشاهده شده دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل در وردپرس

"چگونه مشکل عدم ارسال ایمیل در وردپرس را اصلاح کنم" یکی از سؤالاتی است که اغلب توسط کاربران در سافت اسکیل مطرح می شود. بسیاری از کاربران در سطح مبتدی از ما سوالاتی نظیر "چرا فرم های Gravity Forms یا  WPForms ایمیل ها را ارسال نمی کنند" و یا "چرا هیچ گونه اعلان وردپرسی را نمی بینم" را می پرسند. در این مقاله به رفع مشکل عدم ارسال ایمیل در وردپرس می پردازیم.

ادامـه مطلب

رفع خطای Briefly unavailable for scheduled maintenance

بخش: توسعه وب 143 بار مشاهده شده دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
رفع خطای Briefly unavailable for scheduled maintenance

وردپرس پشتیبانی از به روز رسانی خودکار را در نسخه 3.7 اضافه نمود، این قابلیت جدید به وردپرس اجازۀ می دهد تا به صورت اتوماتیک خود را به نسخه های بالاتر به روز کند. یکی از رایج ترین مشکلات در زمان به روز رسانی میزبان اشتراکی وردپرس امکان به تعویق افتادن روند به روز رسانی است، این کار وب سایت شما را در حالت تعمیر قرار می دهد و حتی ممکن است باعث غیرقابل دسترس شدن آن شود.

در این مقاله به نحوه رفع خطا " انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست "  یا "Briefly unavailable for scheduled maintenance" در وردپرس نگاهی می اندازیم.

ادامـه مطلب

آموزش رفع خطای

بخش: توسعه وب 130 بار مشاهده شده دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع خطای

هر از گاهی ممکن است با خطاهای وردپرسی مانند خطا در ایجاد اتصال به پایگاه داده یا خطای پر شدن حافظه روبرو شوید. این خطاها تا حدودی مفید هستند، زیرا دقیقا می گویند که مشکل در کجا رخ داده است. برخی خطاهای غیر مفید مانند "آیا مطمئن هستید که می خواهید این کار را انجام دهید" یا  "Are you sure you want to do this" نیز وجود دارند. این خطا هیچ اطلاعاتی را ارائه نمی دهد، زیرا عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است به این مشکل منجر شوند.

در این مقاله ما به شما نحوۀ پیدا نمودن دلیل ایجاد کننده و راه های رفع خطا "آیا مطمئن هستید که می خواهید این کار را انجام دهید" در وردپرس را نشان می دهیم.

ادامـه مطلب

آموزش رفع مشکلات مربوط به تصویر در وردپرس

بخش: توسعه وب 471 بار مشاهده شده شنبه ۲۷ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع مشکلات مربوط به تصویر در وردپرس

وردپرس ابزارهای بسیار ظریف و مناسبی را برای مدیریت و ویرایش تصاویر ارائه می دهد. متاسفانه اغلب مبتدیان از ویژگی های ویرایش وردپرس استفاده نمی کنند. اگر سوالی در مورد تصاویر وردپرس دارید، پس جای درستی آمدید. در این مقاله، رایج ترین مشکلات مربوط به تصویر در وردپرس و مراحل رفع آنها را پوشش خواهیم داد.

این یک مقالۀ بسیار جامع بوده و 16 مورد از مشکلات مربوط به تصویر در وردپرس را پوشش می دهد. برای راحتی شما لیستی از موارد ارائه شده در این مطلب را ایجاد نمودیم.

ادامـه مطلب

آموزش رفع مشکل آپلود تصویر در وردپرس

بخش: توسعه وب 161 بار مشاهده شده شنبه ۲۷ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع مشکل آپلود تصویر در وردپرس

یکی از کاربران با مشکل عجیب و غریبی در زمان آپلود رو به رو شد. اساسا نمی تواند هیچگونه تصویری را در وردپرس آپلود کند و اگر عملیات آپلود انجام شود، تصاویر در کتابخانه رسانه ای شکسته نمایش داده می شوند. در این مقاله به راه های رفع مشکل آپلود تصویر در وردپرس می پردازیم.

ادامـه مطلب

آموزش رفع رفرش شدن صفحۀ Login و مشکل redirect در وردپرس

بخش: توسعه وب 762 بار مشاهده شده چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع رفرش شدن صفحۀ Login و مشکل redirect در وردپرس

در اکثر مواقع از کاربرانمان ایمیلی دریافت می کنیم که می گویند قادر به ورود به منطقه مدیریت وردپرس نیستند. مشکل ورود به سیستم یا login می تواند از طریق خطاهای مختلف مانند   error establishing database connection و  internal server error  یا white screen of death باشد. نوع دیگری از خطای ورود به سیستم یا login error نیز وجود دارد این خطا زمانی رخ می دهد که صفحه login یا ورود به سیستم شما مدام در حال رفرش شدن بوده و شما را به صفحه ورود به سایت هدایت می کند. در این مقاله به شما راه حل های رفع مشکل رفرش و هدایت شدن به صفحه ورود به سایت را نشان  خواهیم داد.

ادامـه مطلب

آموزش رفع خطا Memory Exhausted Error – افزایش حافظه PHP

بخش: توسعه وب 575 بار مشاهده شده یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش رفع خطا Memory Exhausted Error – افزایش حافظه PHP

آیا با خطای پر شدن حافظه یا memory exhausted error در وردپرس رو به رو شده اید؟ این یکی از شایع ترین خطاهای وردپرس است و می توانید با افزایش محدودیت حافظه PHP به درستی آن را رفع نمایید. در این مقاله، نحوۀ افزایش حافظه PHP در وردپرس را نشان می دهیم.

 

ادامـه مطلب

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...