آموزش بازاریابی محتوا

آموزش بازاریابی محتوا – ایمیل‌ هایِ Lifecycle

ایمیل های Lifecycle چه هستن؟

ایمیل های Lifecycle اساساً ایمیل های مبتنی بر مجوزهستن که مقادیری را به مشتری ها پیشنهاد می دن. وقتی مشتری برای محصول یا سرویس شما ثبت نام می کنه، می توانید آن ها را به این اشتراک های ایمیل ترغیب کنین.

eNewsletters (خبرنامه ای اینترنتی) معمولاً بصورت هفتگی یا ماهانه توزیع میشن. در ادامه بررسی می کنیم که چه موقع و چرا می توانید این ایمیل ها را ارسال کنین.

نحوه ی کارِ Lifecycle

این ایمیل ها، ایمیل هایی با محتوای آموزشی برای مشتری های جدید هستن. منظور از محتوای آموزشی، برخی از بینش ها و استراتژی هاست یا این که شما بعنوان یک کسب و کار برای کمک به مشتری ها چطور به آن ها پیشنهاد میدین.

برای نمونه، فرض می کنیم شما یک شرکت eLearning (آموزش الکترونیک) هستین که به شرکت های دیگه نرم افزار آموزشی می فروشین. می توانید برای شرکت، ایمیل های Lifecycleای ایجاد کنین که با استراتژی های مفیدش به مشتری ها در غلبه کردن بر چالش های مرتبط با یادگیری کمک کنه (مثل کاهش هزینه ها و صرفه جویی در ساعت های کار کارمندها). می توانید این ایمیل ها را در طول دوره ی آموزشی به صورت هفته ای، ماهانه یا حتی سالانه توزیع کنین.

مزایای استفاده از ایمیل های Lifecycle

مزایای گردش ایمیل هایِ Lifecycle خیلی زیادِه. از زمانی که ایمیل هایِ lifecycle برای مشتری ها هدفمند شدن، هدف اصلی شان هدایت فروش شماست. با این حال محصولات یا خدمات مستقیماً به مشتری ها پیشنهاد داده نمیشن. در عوض، ارزش های محصول یا خدمات به آن ها پیشنهاد داده میشه به این ترتیب آن ها طرز فکر شما را در صنعت مرتبط بررسی می کنن. بنابراین این ایمیل پر از پیشنهادهاییِه که باعث بِرَند شدن میشن ولی فقط یکی از آن ها مشتری را به سمت فروش هدایت می کنه.

در صورتی که سوال و یا نظری دارید، از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

مبحث آموزشی

آموزش بازاریابی محتوا

Learn Content Marketing

سرفصل ها

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...