بهینه سازی نرخ تبدیل

آموزش بهینه سازی نرخ تبدیل

آموزش بهینه سازی نرخ تبدیل (Conversion Rate Optimization Tutorial)، که به اختصار CRO نامیده میشه، اعمال اساسی برای افزایش فروش و آینده نگری برای هر وب سایتیِه. مزیتِش اینه که بدون اضافه کردن تعداد بازدیدکننده ها، قابل انجامه. با بهبود و بهینه سازی نرخ تبدیل وب سایت، فرصتی بوجود می یاد تا بازدیدکننده های بیش تری برای ویژگی های اضافه شده به وب سایت، به دست بیاریم. CRO، بدون هیچ هزینه اضافی، به جذب کلیک های بیش تر برای صفحه ی اصلی یا وب سایت کمک می کنه. این آموزش، آموزشی مقدماتیِه که مقدماتی راجع به نرخ تبدیل بهینه و چگونگی کار با ابزارها و زیرابزارهای مختلف آن ارئه میده.

مخاطبین دوره Conversion Rate Optimization

این آموزش برای متخصصانی مناسبه که مایلند مقدمات CRO و نحوه ی پیاده سازی عملی آن را یاد بگیرن. نرخ تبدیل بهینه، سیستمیِه که به افزایش درصد یا عدد بازدیدکننده های وب سایت، که بعداً تبدیل به خریدارها/مشتری ها می شن، کمک می کنه. به عبارت ساده تر، آن ها را راقب به انجام عمل مورد نظر در صفحه ی وبِ خاصی می کنه. یادگیری این آموزش برای ساده تر کردنِ شروع یادگیری مقدماتیر بهینه سازی نرخ تبدیل و اعمال آتی آن پیشنهاد میشه.

پیش نیازهای دوره بهینه سازی نرخ تبدیل

این آموزش، آموزشی مقدماتی برای مبتدی هاست و مبتدی ها هم می توانند مفاهیم توضیح داده شده در این آموزش را همراه با دانش مقدماتی درمورد چگونگی عملکرد شرکت یا وب سایت با نرخ تبدیلش و بهینه سازی آن، به سادگی درک کنن. به هر حال، این آموزش به تمام کسانی که وب سایتی را اداره می کنن که در آن از نظر سنجی و یا هر تکنیک بازاریابی یا استراتژی دیگه ای استفاده می کنن، کمک می کنه.

در صورتی که سوال و یا نظری دارید، از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

مبحث آموزشی

بهینه سازی نرخ تبدیل

Conversion Rate Optimization

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...