آموزش PHP

مقایسه هسته PHP با فریم ورک هایش

فرض کنیم که هسته PHP به معنی حل مشکل ریاضی با استفاده از کاغذ و قلم است. فریم ورک نیز به معنی حل مشکل ریاضی با استفاده از یک ماشین حساب می باشد.

هسته PHP - حل مشکل ریاضی

تنها برخی از دانش آموزان می توانند با استفاده از کاغذ و قلم همانند PHP نتایج را به دست آورند. در نتیجه تنها تعداد کمی از توسعه دهندگان می توانند کد را به صورت آسان و فرمت قابل اعتماد بنویسند.

فریم ورک - حل مشکل ریاضی

هر کس می تواند نتیجه را با استفاده از ماشین حساب همانطور که در PHP است، به دست آورد. حتی مبتدیان می توانند کد را در راه آسان و فرمت قابل اعتماد بنویسند.

مشکل اصلی با هسته PHP زمانی است که توسعه دهندگان برای نوشتن از منطق خود استفاده می کنند، در نتیجه بسیاری از توسعه دهندگان به چارچوبی نوآورانه روی می آورند.

فریم ورک

بیشتر فریم ورک ها قابلیت اطمینان، سازگاری و صرفه جویی در زمان را دارند. برخی از فریم ورک های نوآورانه دارای مجموعه ای از ویژگی های فراوان هستند، بنابراین توسعه دهنده بدون نیاز به نوشتن کد کامل، قادر به دسترسی به کد با استفاده از فریم ورک و توسعه برنامه وب PHP دارند. فریم ورک راه حلی برای کد نویسان بد می باشند، در حالی که نوشتن کد، قابلیت اطمینان را افزایش می دهد.

بهبود پروژه ها

هر کس می تواند با فن آوری های پیچیده کار کند. اگر وب سایت یا برنامه های کاربردی وب در Core PHP توسعه یافته است، سخت است که اجزای وب سایت را ارتقاء دهیم، اما اگر وب سایت یا برنامه های کاربردی وب در فریم ورک PHP توسعه یافته باشد، ویژگی های آن بسیار آسان است.

آیا هسته PHP بد است؟

هسته PHP کاملا بد نیست و به شما در  نوشتن و درک کد کمک می کند. هنگامی که توسعه دهنده در مرحله آغازین قرار دارد، پیشنهاد ما فراگیری هسته PHP است. با توجه به نظریه جهانی، همیشه بهترین نتیجه را با پایه قوی بدست می آورید. همانطور که در تئوری جهانی گفته شد، اگر هسته PHP را بدانید، می توانید با استفاده از فریم ورک PHP به هدف خود برسید.

در صورتی که سوال و یا نظری دارید، از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

مبحث آموزشی

آموزش PHP

Learn PHP

سرفصل ها

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...