راهنمای توسعه دهندگان وب

مزایای داشتن وب سایت

اگه دارین سایت طراحی می کنین، امیدواریم از این مزایا بخوبی آگاه باشین. در این بخش، برخی از مزایای اصلیِ نگهداری یک وب سایت را لیست کرده ایم.

کار 7×24 باز است

این به این معنیه که زمانی که کار (Business)تان را در وب سایت میذارین، کار شما هفت روز هفته و 365 روز سال، بدون تعطیلی بازه و کار می کنه. حتی اگه در مکانِ دیگه ای از جهان باشین، می توانید 7×24 ساعته به مشتری هایتان خدمات بدین.

افزایش مشتری

بخاطر این که هر کسی در جهان می تواند وب سایت تان را ببیند، مشتری هایی از ایالات و کشورهای دیگه هم بدست خواهید آورد در حالی که پول بیش تری هزینه نکردین.

صرفه جویی فوق العاده در هزینه ها

این مورد یکی از بزرگ ترین مزایای داشتنِ کسب و کارِ (Business) آنلاینه. نیازی به قدرت و سرمایه ی زیاد برای دست یابی به کسب و کار روی سایت ندارین. وقتی بصورت آنلاین کار می کنین، فرصت های خیلی زیادی برای صرفه جویی در هزینه ها دارین. به تعداد کارت هایی که برای مشتری فرستادین تا اطلاعات بیش تری راجع به فروش تان داشته باشه، فکر کنین. همه ی این هزینه ها با گذاشتن اطلاعات فروش در وب سایت و دعوت مشتری ها به دیدن کردن از آن ها، می توانند حذف بشن.

فرصت های تبلیغاتی

جدا از صرفه جویی در هزینه ی تبلیغات تان، فرصت های خوبی برای اجرای تبلیغاتِ شرکت های دیگه و پول درآوردن دارین. اگه تا به حال در روزنامه های محلی آگهیِ تبلیغی داده باشین، از هزینه ی آن مطلع هستین. برای هر خط، هر اینج و هر رنگ باید پول پرداخت کنین. در وب، محدودیتی روی این مسائل نیست. بنابراین هر زمان محصول یا خدمات جدیدی باشه، می توانید به روشی بهتر، برای آن تبلیغ کنین.

ایجاد عکسِ بِرَند

اینترنت یک رسانه ی عالیِه از آن جایی که می توانید هر عکسی که بخواین در آن ایجاد کنین. همه چیز دست شماست. برای مثال، می توانید وب سایت های حرفه ای طراحی کنین، محتوای مفید اضافه کنین، و شرکت تان به سرعت رشد خواهد کرد. مهم نیست کارتان چقدر کوچک باشه، با ابزارهای درست و یک طراحی عالی می توانید آن را تبدیل به شرکتی در وب کنین.

رضایت مشتری

اگه یک وب سایت آنلاین عالی دارین، می توانید رضایت زیادی یا به اصطلاح مشتری مداری، ایجاد کنین. می توانید پشتیبانی آنلاین، FAQ (پرسش و پاسخ) و دیگر اطلاعاتی که برای مشتری هایتان مفید است را نیز در وب سایتتان استفاده کنین. می توانید انجمن های آنلاینی برای بحث آزاد ایجاد کنین و برای گرفتن بازخورد از مشتری، از مشتری ارزیابی به عمل بیارین و ...

کارتان را به نمایش بذارین

چه مشاور املاک باشین، چه صاحب کسب و کار در زمینه ی ساخت و ساز و یا متخصص سالن زیبایی، فرقی نمی کنه – اگه وب سایت داشته باشین می توانید کارتان را به نمایش بذارین. هر زمانی که یک مشتری بالقوه بخواد کارها و پروژه های قبلی تان را ببینه، به سادگی می توانید سایت تان را به او معرفی کنین. نیازی به اسکن کردن و ایمیل کردن عکس ها یا بردن مشتری سرِ پروژه ی تمام شده ی ساختمانی نیست.

در صورتی که سوال و یا نظری دارید، از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

مبحث آموزشی

راهنمای توسعه دهندگان وب

Web Developer's Guide

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...