آموزش اصلاح نوار کناری در زیر خطای محتوای وردپرس

بخش: توسعه وب 548 بار مشاهده شده یکشنبه ۱۴ آبان ۹۶ 0 نظر ارسال شده
آموزش اصلاح نوار کناری در زیر خطای محتوای وردپرس

به تازگی یکی از کاربران از ما پرسید: چگونه می توان نوار کناری زیر خطای محتوا را در وردپرس برطرف کرد. این اولین بار نیست که چنین سوالی را از ما می پرسند، بنابراین تصمیم گرفتیم پستی در این مورد ایجاد کنیم. در این مقاله، نحوه اصلاح نوار کناری را در زیر خطای محتوا در وردپرس نشان می دهیم.

 

چرا نوار کناری من در زیر محتوا قرار گرفته؟

دلیل پایین آمدن نوار کناری در زیر محتوا، وجود یک خطای HTML یا CSS در قالب شما است.

 

چگونه می توانیم از پایین آمدن نوار کناری در زیر محتوا جلوگیری کنیم؟

کاربران متعدد با این مشکل رو به رو شده اند. 9 مورد از 10مورد آنها دلایل یکسانی داشتند. یک المان div بسته نشده در صفحه وجود دارد. همچنین می تواند یک المان بسته شدۀ اضافی div باشد که به نظر می رسد نوار کناری شما در خارج از المان  wrap قرار دارد. این ها چه معنی می دهد؟ بیایید گام به گام آن را رفع کنیم.آیا این موردی است که اخیرا اتفاق افتاده؟ آیا تنها در یک پست یا صفحه ای خاص اتفاق می افتد؟ اگر پاسخ شما بله باشد، پس اصلاح زیر برای شما کارساز خواهد بود.به تغییراتی که اخیرا انجام داده اید نگاه کنید.

افزونه اضافه کردید؟ آیا تغییراتی مربوط به HTML انجام داده اید؟ آیا محتوای پست یا صفحه خاص شما دارای بلوک های می باشد؟ اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی بسته شده اند. یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن خطا، استفاده از W3 Validator است.از این نمودار برای درک آنچه در حال انجام است استفاده کنید:

اگر شما یک قالب سفارشی ایجاد می کنید و این مشکل برای شما اتفاق می افتد، می تواند چندین مشکل وجود داشته باشد. یکی از این موارد را قبلا در بالا ذکر نمودیم. چند دلیل دیگر نیز می تواند داشته باشد:نسبت عرض نامناسب است. اگر عرض container شما تنها 960 پیکسل باشد، باید همه چیز را متناسب کنید.

به عنوان مثال، عرض محتوا 600 پیکسل، و عرض نوار 300 پیکسل با margin 60 پیکسل در میان آنها قرار دهید.مسئله دیگر می تواند خاصیت float باشد. شما باید مطمئن شوید که ;float: left و float: right به المان مناسب افزوده اید. اگر این کار را نکنید، کار نمی کند.امیدواریم که این مقاله به شما چگونگی رفع نوار کناری زیر خطای محتوا در وردپرس را نشان داده باشد.

گروه تحقیقات سافت اسکیل
گروه تحقیقات سافت اسکیل

گروه تحقیقات سافت اسکیل به منظور افزایش سطح دانش جامعه، سعی در ترجمه، تالیف و تولید محتوای با کیفیت در زمینه های مختلف نرم افزاری دارد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...