معیارهای جدید برای سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه

بخش: توسعه وب 254 بار مشاهده شده دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ 0 نظر ارسال شده
معیارهای جدید برای سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه

ارزیابی های جدید نشان می دهد که متوسط زمان بارگذاری کامل یک صفحه فرود، با توجه به آنلایزهای جدید و تصاویر و ... که در سایت ها استفاده می شود، حدود ۲۲ ثانیه می باشد. با این حال ۵۳٪ از کاربران و بازدید کنندگان بعد از ۳ ثانیه، سایت را ترک می کنند. این مورد مشکل بزرگی هستش.

این مورد بر کسی پوشیده نیست که کاربران وب سایت دوست دارند تا تجربه کاربری سریعتری را بر روی تلفن های همراه خود داشته باشند. اگر اصطحکاک زیادی وجود داشته باشند، آنها سبد خرید خود را رها می کنند. به همین دلیل امروزه کارشناسان و بازاریابان سعی در بالابردن سرعت در تمامی بخش های این صنعت را دارند. مراجعه کنندگان دوست دارند تا صفحات وب سریعتر اجرا شوند و روند پرداخت ساده تر شده و بلافاصله بعد از پرداخت، بتوانند محتوای مورد نظر خود را دریافت نمایند.

با وجود اینکه در حال حاضر بیش از نیمی از ترافیک وب از طریق موبایل ها ناشی می شود، تحقیقات ما نشان میدهد که نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری بر روی بستر موبایل کمتر می باشد. بطور خلاصه بدانید که، سرعت بیشتر برابر با فروش بیشتر می باشد.

ما با چشمان باز تحقیق کردیم. تحقیقات ما نشان می دهد که بیش از ۷۰٪ سایت هایی که بررسی شدند هفت ثانیه فقط برای بارگذاری تصاویر استفاده شده در بالای سایت، زمان نیاز دارند و با حساب کردن اطلاعات موجود در پایین صفحه، چیزی حدود ۱۰ ثانیه برای فراخوانی اطلاعات غیرضروری برای مشتری، صرف خواهد شد.

اخیرا ما با استفاده از یک سیستم شبکه های عصبی، بررسی دقیقی روی رفتار مشتری داشتیم. این بررسی ها نشان می دهد که حدود ۹۰٪ از افراد در همان ۷ ثانیه ابتدایی تصمیم به بستن صفحه می گیرند و یا در صورت باقی ماندن خریدی انجام نخواهند داد. در صورت سریع بودن بارگذاری صفحات، نرخ مشتریان ما چیزی حدود ۱۱۳٪ افزایش خواهد داشت. 

increase the probability of bounce

برای کمک به حل این مشکل، پروژه AMP توسط گوگل معرفی شده است که باعث فراخوانی سریع تصاویر، تبلیغات و ... در وب سایت شما می شود و بر اساس سیستم عامل و دستگاه مورد استفاده مشتریان، به شما کمک فراوانی خواهد کرد. برای آموزش کامل AMP به بخش آموزشی سافت اسکیل مراجعه کنید.

گروه تحقیقات سافت اسکیل
گروه تحقیقات سافت اسکیل

گروه تحقیقات سافت اسکیل به منظور افزایش سطح دانش جامعه، سعی در ترجمه، تالیف و تولید محتوای با کیفیت در زمینه های مختلف نرم افزاری دارد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...