تلگرام: فایل های به اشتراک گذاشته شده و بیصدا کردن سریع

بخش: متفرقه 633 بار مشاهده شده پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵ 0 نظر ارسال شده
تلگرام: فایل های به اشتراک گذاشته شده و بیصدا کردن سریع

به اشتراک گذاری فایلها از هر نوعی، تا حجم ۱.۵ گیگابایت یکی از بزرگترین مزایای تلگرام نصبت به سایر ابزارها در به اشتراک گذاری اسناد می باشد. از زمان راه اندازی تلگرام در سال ۲۰۱۳ شما میتوانید فایل هایی با حجم ۱.۵ گیگابایت را به اشتراک بگذارید و از طریق هر یک از دستگاه های خود به اسناد خود از جمله کامپیوتر، دسترسی داشته باشید. این امکان برای به اشتراک گذاری هر نوع مطلب، بسیار مناسب می باشد.

برای iOS و اندروید ما اقدام به بازنویسی کامل بخش چند رسانه ای کرده ایم. در این نسخه ها شما می توانید پیش نویس اولیه ای را از سندها و تصاویر به اشتراک گذاشته در همان بخش چت، مشاهده نمائید. همچنین میتوانید به استفاده از جستجوی داخلی، به جستجوی فایل های مورد نظر خود بپردازید.

telegram media sharedtelegram files

شما می توانید هر گونه سند یا فایلی را که در تلگرام وجود دارد ازطریق ایمیل و یا نرم افزار های دیگر نیز ارسال کنید. برای این منظور فقط کافی است تا تصویر خود را باز کنید و دکمه Share را انتخاب کنید.علاوه بر این کاربران اندروید می توانند دکمه Share را در منوی مربوط به فایل ها نیز مشاهده نمایند (روی ... کلیک کنید تا در مرحله بعدی این گزینه را مشاهده کنید)

خبر خوب برای کاربران iOS: تلگرام در حال حاضر در iOS 8 به بعد از منوی به اشتراک گذاری پشتیبانی می کند. شما می توانید در هنگام مشاهده هر فایلی به این منو دسترسی داشته باشید.

بیصدا کردن اعلان ها (Notification)

در حال حاضر شما می توانید Notification های مربوط به یک کاربر، گروه یا کانال خاص را برای مدت مشخص یا برای همیشه بصورت بیصدا در آورید. برای این منظور کافی است تا در صفحه چت مربوط به شخص مورد نظر، منوی "..." را انتهاب کنید و گزینه "Mute Notification" را انتخاب نمائید. کاربران iOS در حال حاضر می توانند اعلان های خود را برای ۸ ساعت نیز غیر فعال کنند.

telegram mute notifications

telegram mute notifications list

جستجوی چند وجهی

با استفاده از جعبه جستجو می توانید در محتوای موجود در چت ها، کاربران، محتوای به اشتراک گذاشته شده و ... جستجوی سریعی داشته باشید و نتایج را به سرعت و با کیفیت بالا مشاهده نمایید.

telegram multisearch

گروه تحقیقات سافت اسکیل
گروه تحقیقات سافت اسکیل

گروه تحقیقات سافت اسکیل به منظور افزایش سطح دانش جامعه، سعی در ترجمه، تالیف و تولید محتوای با کیفیت در زمینه های مختلف نرم افزاری دارد

شما چه نظر و یا سوالی درباره این نوشته دارید؟

پرســیدن سؤال جدید

سؤال های تخصصی خود را از ما بپرسید

دنبال کردن تلگرام کانال سافت اسکیل

https://telegram.me/softskill_ir

عملیات کاربران

خبـرنــامه

Newsletters

در خبــرنـامه سافت اسکیل عضو شویــد تا جدیدترین هـای سایت را بلافاصله در ایمیل خـود دریافت کنیـد

کلیک کنید و سوالات خود را از ما بپرسید
لطفا فرم سوال را پر کنید

سوال شما با موفقیت ثبت شد. برای اینکه بتوانیم به شما اطلاع رسانی کنیم، موارد زیر را وارد کنید:

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...