بوت کمپ آموزش Front-End - منتورشیپ

توضیحات دوره

آیا شما علاقه مند به تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب هستید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ بوت کمپ 4 ماهه Front-End ما مکان مناسبی برای شروع سفر شماست! برنامه درسی جامع ما برای تجهیز شما به دانش و مهارت‌های مورد نیاز برای ایجاد وب سایت ها و برنامه های کاربردی وب زیبا و کاربردی طراحی شده است.

با بوت کمپ ما، آخرین فن آوری های فرانت اند، از جمله HTML، CSS، جاوا اسکریپت و React را خواهید آموخت. مربیان مجرب ما شما را در هر مرحله از فرآیند یادگیری راهنمایی می کنند و آموزش های عملی و نمونه های واقعی را برای شما ارائه می دهند. شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که روی پروژه های واقعی کار کنید، که به شما امکان می دهد آموخته های خود را اعمال کنید و مجموعه ای از کارها را بسازید که بتوانید آن را به کارفرمایان بالقوه نشان دهید.

بوت کمپ ما به گونه ای طراحی شده است که منعطف باشد و با برنامه شلوغ شما سازگار باشد. ما کلاس های آنلاین و همچنین برنامه های نیمه وقت و تمام وقت را ارائه می دهیم. این به این معنی است که می توانید فرمت و سرعتی را انتخاب کنید که بهترین کار را برای شما دارد.

علاوه بر این ما به صورت ویژه مباحثی در رابطه با مصاحبه شغلی و ویژگی های رفتاری و شخصیتی نیز خواهیم داشت.

هر هفته جلساتی برگذار خواهد شد که سوالات شما پاسخ داده شود و همچنین مباحث جدیدی به شما ارائه گردد.

در پایان بوت کمپ، دانش و مهارت هایی خواهید داشت که می توانید با اطمینان شغلی را به عنوان یک توسعه دهنده جلویی دنبال کنید. شما آماده مقابله با پروژه های دنیای واقعی و کمک به صنعت رو به رشد فناوری خواهید بود.

برای شروع سفر خود به عنوان یک توسعه دهنده وب دیگر منتظر نمانید. امروز برای Front-End بوت کمپ ما ثبت نام کنید و اولین قدم را به سمت یک حرفه پربار در فناوری بردارید!

پیش نیازها

در بخش پیش نیازها تمامی مواردی که شما برای شروع کار خود نیاز خواهید داشت را به شما ارائه می دهیم تا در زمان شروع دوره، تمامی شرکت کنندگان از نظر دانشی، تمامی اطلاعات پیش نیاز دوره را یاد گرفته باشند.

بررسی مباحث مقدماتی

شما نیاز به دانستن مباحث مقدماتی در رابطه با شروع شغل برنامه نویسی Front-End دارید که در این فصل قرار است با ارائه مطالبی کاربردی، شما را با مقدمات ورود به دنیای برنامه نویسی آشنا کنیم.

آموزش CSS و HTML

دو مورد پایه ای برای ورود به دنیای برنامه نویسی Front-End، کسب اطلاع و یادگیری HTML و CSS می باشد که در این فصل به آن خواهیم پرداخت.

آموزش JavaScript

زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت یکی از پر طرفدار ترین زبان های برنامه نویسی است که در برنامه نویسی وب بسیار پرکاربرد و تاثیرگذار می باشد که قرار است آنرا فرا بگیریم

وب واکنش گرا - Responsive web

وب سایت های امروزی فقط برای اجرا بر روی کامپیوترها نیستند و باید روی دستگاه های دیگری مانند موبایل، تبلت، تلویزیون های هوشمند و ... بهینه سازی شوند که در این بخش بطور کامل با مفاهیم واکنشگرایی آشنا می شویم.

آموزش React.js

در واقع React.js کتابخانه ای می باشد که به ما کمک خواهد کرد پروژه ها را در زمان سریعتر و با کیفیت و قابلیت های بیشتری اجرا کنیم.

آموزش JavaScript پیشرفته و TypeScript

در مراحل قبلی با JavaScript آشنا شدیم و در این بخش قرار است مباحث پیشرفته جاوا اسکریپت را بررسی کنیم و همچنین زبان پرطرفدار TypeScript را یاد بگیریم.

معرفی Git و ابزارهای کاربردی مورد نیاز

شما نیاز دارید تا در پروژه های خود از ابزارهای زیادی در کنار برنامه نویسی استفاده نمایید. ابزارهایی مانند Git در بهبود کیفیت شما تاثیر زیادی می گذارند و باید آنها را یاد بگیرید.

ورود به دنیای Back-End

به عنوان یک برنامه نویس Front-End ممکن است شما نیازی به ورود به بخش های دیگر پروژه نداشته باشید اما حتما باید نگاه درستی به اتفاقاتی که در این بخش می افتد داشته باشید. همچنین ممکن است شما بخواهید پروژه های شخصی انجام دهید پس نیاز دارید تا دانشی مناسب از Back-End نیز داشته باشید.

مهارت های نرم

مهارت‌های نرم بسیار مهم هستند اما بسیاری از برنامه نویسان آنرا نادیده می گیرند. بعنوان یک برنامه نویس، برای موفقیت در کار باید یاد بگیرید چطور با افراد تیم تعامل داشته باشید، چطور زمانبندی پروژه انجام دهید، چطور از متدولوژی هایی مانند Agile استفاده کنید و بسیاری موارد دیگر که در این قسمت یاد خواهید گرفت.

آماده سازی برای مصاحبه

در این مرحله با هم بررسی خواهیم کرد که چطور می توانید برای مصاحبه شغلی آماده باشید. با یکدیگر روش ها و مراحل مصاحبه را بررسی خواهیم کرد تا بطور کامل برای شروع کار خود آماده باشیم.